Havalimanı – Belek Transfer

Firmamızın güvenilirliği ile çok nitelikli araç tasarımlarını kapsayan vip tercihlerinizi yapabilirsiniz. Firmamız vip transfer için sizlere hem profesyonel çözümler yöneltmekte, hem de seyahatiniz esnasında sorunlarla karşılaşmamanızı sağlamaktadır. Antalya belek transfer alanındaki uygulamalı hizmetlerimiz ile son süratle yolculuğunuzu yapabilirsiniz.

Her noktaya güvenli bir şekilde gitmeniz için araçlarımızın tüm işlemlerini yapmaktayız. Şoförlerimiz ise daima ehliyetli ve yol – rotasına hakim olarak Antalya havalimanı belek transferi işlemleriniz için hesaplı sunumlar sağlamaktadır. Sıkıntısız olarak yolculuklarınızı tamamlamanızı sağlayan firmamız, merkezi noktalardan kaliteli şekilde araçlara ulaşımınızı da sağlamaktadır.

Bunun için hem web ulaşım noktamızdan, hem de güncel hizmet adresimizden seyahat yapma olanaklarımızı inceleyebilirsiniz. Bunun ardı sıra vip araçlarımız ile isteğinizi tatil alanına ulaşım için bizleri arayabilirsiniz.

Antalya Havalimanı Belek transfer yaz aylarında sıcak denizlerle buluşarak tatil yapmak isteyenlerin rahat bir seyahat yapmaları adına tasarlanmıştır. Akdeniz’de yerli ve yabancı turistlerin uğrak yeri olan Belek, tertemiz denizi ve harikulade kumsallarıyla baş döndürücüdür. Antalya Havalimanından Belek transfer hizmetinden yararlanarak en rahat ve en güvenli bir şekilde rezervasyonunuzu önceden yaptırdığınız otele gitmeniz mümkündür.

Antalya Havalimanından Belek’e olan uzak mesafe nedeniyle yorucu bir uçak yolculuğunun ardından beklemek bazen sinir bozucu olabilir. Bu nedenle Antalya Havalimanı Belek transfer işlemlerinde ElitvVip olarak siz değerli yolcular, rahat ve bir o kadar da konforlu araçlarla en kısa süre içerisinde istekleri doğrultusunda gidecekleri yere güvenle götürülür. Tatillerine çok daha fazla vakit ayırabilmek adına Antalya Havalimanından Belek’e transfer işlemleri anında gerçekleştirilir.

Antalya Havalimanından Belek’e gerçekleşen transfer esnasında hiçbir aksaklığa yer verilmeden deneyimli şoförler eşliğinde ve VIP araçlar aracılığıyla tatil tam da o sırada başlamış olur. Siz değerli yolcularına çok daha iyi bir hizmet vermek adına sürekli kendisini yenileyen ElitvVip , kazanmış olduğu tecrübelerle müşteri potansiyelini ger geçen gün daha da arttırmaktadır. Ucuz bir maliyet karşılığında konforlu ve rahat ulaşım için Antalya Havalimanı Belek transfer her zaman doğru adres olacaktır.

<Antalya Havalimanından Belek’e Nasıl Gidilir?

Antalya Havalimanı ile Belek arası mesafe yaklaşık 32 km kadar olup ortalama seyahat süresi 30 dk ve üzeridir. Antalya merkeze uzaklığı ise 41 km kadardır. Antalya Havalimanına İstanbul ve Ankara’dan seyahat süresi ise uçakla 1 saat 15 dakikada kadar sürmektedir. Antalya Havalimanı Belek transfer işlemleri tur şirketlerinin veya otellere ait olan özel hizmetler karşılığında da yapılmaktadır.

, , , , , ,