Havalimanı – Alanya Transfer

Antalya havalimanı Alanya arası mesafe 125 kilometredir. Alanya merkezde Antalya havalimanına gitmek için sırasıyla, Avsallar, İncekum,Türkler, Okurcalar, Manavgat ve Serik’ten geçerek Antalya havalimanına ulaşırsınız. Alanya’dan Antalya havalimanına transfer ortalama 2 saat 15 dakika sürmektedir.

Transfer bölgelerine hassasiyetle hizmet sunan firmamızın araç desteği ile en güzel tatil yörelerine ulaşım yapabilirsiniz. Araç talepleriniz çerçevesinde her zaman bakımlı araçları sizler sunan firmamız, araçlarının tüm işlemlerini de eksiksiz yaparak, kesintisiz ulaşım hizmet sunmaktadır. Antalya havalimanı transfer konusunda titizlikle hizmet sağlayan firmamız, alan içine kadar sizleri götürmektedir.

Antalya Havalimanı – Alanya Transfer Hizmetimiz

Firmamızın kurumsallığı ve kusursuz hizmet anlayışı ile en ekonomik çözümlerle yardımcı olmaktadır. Daima güler yüzlü ekiple her alana ulaşmanızı sağlamaktayız. Bu konuda öncelikli olarak memnuniyeti ön planda tutmaktayız.

Firmamız Antalya Alanya transfer alanında sorunsuz bir yönetim ile sizleri seyahat adresinize ulaştırmak için profesyonel hizmet sunmaktadır. Sizler araçlarımız içinde iken dur duraksız yolculuk yapabilir ya da istediğiniz noktada bir süre konaklayabilirsiniz.

Bu konuda Alanya havalimanı transfer hizmetimizden de tatiliniz ya da geziniz bittiğinde yararlanabilir ve dönüşünüzü yapabilirsiniz. Firmamız profesyonelliği ile hiçbir koşulda sizlere sıkıntı yaşatmamaya önem vermektedir.

Bundan dolayı havalimanından da, merkezi konaklama alanınızdan da transfer için bizlere başvurabilirsiniz. 7/24 kaliteli seyahatler için firmamızın bağlantı noktalarından ulaşım yapabilirsiniz.

 

, , , , , , ,